SSK Hizmet Dökümü
SSK Hizmet Dökümü

SSK Hizmet Dökümü

Günümüzde Ssk hizmet dökümü işlemlerinizi internet üzerinden artık çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunun için de herhangi bir ek ücret ödemenize de gerek bulunmamaktadır. Hizmet dökümü ssk kapsamında yapmanız gereken ilk şey, Sosyal Güvenlik Müdürlüğü’ nün resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekecektir. Bu nokta da karşınıza çıkacak olan ilgili sekmeye e-devlet şifreniz ya da Tc kimlik bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır. Özellikle de son zamanlarda e-devlet şifresi sayesinde pek çok resmi işlemin en kısa zamanda çözüme kavuşacağını bilmenizi isteriz. Eğer hala bir e-devlet şifresine sahip değilseniz, en yakın PTT şubesine giderek sadece 2 TL karşılığında bu şifreyi edinebilirsiniz.

E-devlet şifresinin yanı sıra tc kimlik no ile ssk gün sorgulama işlemleri de bir hayli hızlı şekilde gerçekleşebilmektedir. Özellikle de çalışmış olduğunuz gün sayısı ile birlikte mevcut prim sorgulamanızı da bu yöntem sayesinde rahatlıkla gerçekleştirebileceğinizi bilmenizi isteriz. Özellikle de emekli olacağı yaşı öğrenme konusunda belli başlı soru işaretleri taşıyan pek çok insan, bahsetmiş olduğumuz bu yöntemlerle net bir bilgi ağına erişebilecektir. Kaldı ki, ssk hizmet prim sorgulama için de şu zamana kadar sigortalı olarak çalışmış olduğunuz bütün günleri rahatlıkla toplayıp emekli olacağınız tarihe orantılayarak sıkıntısız bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Hizmet dökümü ssk kapsamında sizlerin daha rahat bir emeklilik dönemine erişebilmeniz artık çok daha mümkün bir hal alacaktır.

Tüm bu bahsettiklerimizin yanı sıra, yukarıda ki yöntemlerle pek çok resmi işlemlerinizi rahatlıkla somut bir işleyişe kavuşturabileceğinizi bilmenizi isteriz. Bu noktada da emekli olacağınız kuruma belli başlı yatırmış olduğunuz prim kontrollerini bu sayede çok daha rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Unutmayın ki devir internet ve teknolojinin ekmek ve su kadar sıklıkla tüketilmekte olduğu bir devir. Bu sebepten dolayı da, sizler de ssk hizmet dökümü prim sorgulama işlemleri kapsamında çalışmış olduğunuz günler ve alacağınız emekli maaşınıza dair çok daha net bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunun için de az önce bahsetmiş olduğumuz işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız yeterli olacaktır.

 

4A SGK Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

4B SGK Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

4C SGK Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !

SSK Hizmet Dökümü Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. irfan dedi ki:

  hızmet dökümü için bilgi istiyorum

 2. gürdal çubukçu dedi ki:

  hizmet dökümü için bilgi istiyorum

 3. arzu eker dedi ki:

  2015/ 11. ay hizmet dökümü

 4. arzu eker dedi ki:

  hizmet dökümünün tamamını istiyorum

Sayfa başına git